SKONTAKTUJ SIĘ

złomowanie samochodów kraków - kontakt

„PABIAN”
Grabówki 189
32-020 Wieliczka
tel. 012 651 51 33
kom. 0606 393 146,
   lub 0889 727 213
NIP: 683-115-34-13
Email: agatakostrz@poczta.onet.pl

Materiały budowlane i opał

W naszym składzie budowlanym Klienci znajdą różnego rodzaju opał - w tym węgiel kamienny wysokiej jakości. W zależności od potrzeb Klienta jesteśmy w stanie załadować, dowieźć i rozładować zakupiony opał. Jeżeli są Państwo zainteresowani materiałami budowlanymi zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.

Fachowy i miły personel, służący pomocą i radą, ukierunkowany jest na szybką i profesjonalną obsługę klienta. Duży asortyment towaru, konkurencyjne ceny i szybka dostawa własnym transportem na miejsce wskazane przez kupującego pomaga realizować główny cel, jakim jest zadowolenie klienta. Firma stale się rozwija i poszerza wachlarz oferowanych produktów oraz usług, a jej celem jest dążenie do zaspokojenia potrzeb i wymagań klienta. Zapraszamy Państwa do skorzystania z usług naszej firmy.

opał węgiel kamienny

Skład Materiałów Budowlanych Sprzęt do przewozu materiałów budowlanych będący w posiadaniu naszej firmy umożliwia dostarczenie ładunków i rozładunek, w niekorzystnych warunkach terenowych pojazdami: samowyładowczymi i pojazdami posiadającymi dźwigi do rozładunku materiałów, na dużych wysokościach, co zmniejsza nakład firm budowlanych i zwiększa wydajność pracy.

Zapraszamy serdecznie